Aclima - Norefjellmarsjen 2025

Aclima - Norefjellmarsjen 2025


Tid


Aclima – Norefjellmarsjen er et trimarrangement for hele familien arrangert av Krødsherad IL. 

Løypa går i fantastiske omgivelser med utsikt over hele Østlandet, start og mål ved Norefjell Ski & Spa.  

Velg mellom  5 km distanse og 12 km distanse. Det er drikkestasjoner i Leppejuv( begge distanser), på Steinmannen( 12 km) og i mål. 

Program: 

09.00 - Sekretariat åpner for påmelding og henting av startnummer - 1.etg Norefjell Ski & Spa

09:00-11:00: Start Norefjellmarsj 12km - Denne turen går opp i høyfjellet med høyeste punkt på Steinmannen(ca. 1350 moh) før den går frem over Augunshaug. Alle som skal opp i høyfjellet bør ha med sekk/rumpetaske med mat, drikke og ekstra klær. 


09.00-12.00: Start Norefjellmarsj 5km - Denne turen går på grusvei, er relativt lett og kan fint gjennomføres med barnevogn og rullestol.

10.00-16.00: Aktiviteter for barna i målområdet. 

13:00 -18:00: Aftermarsj med DJ i 1.etg Norefjell Ski & Spa. Salg av grillmat og drikke. 

Aclima vil ha salg av sine ullprodukter i popupshop ved målområdet hele dagen. 

Overnatting: 

Ta hele helgen på fjellet og bestill overnatting direkte på Norefjell Ski & Spa; https://norefjellskiogspa.no/

Påmelding  til Norefjellmarsjen kan også gjøres i sekretariatet lørdag morgen. 

Vi tar vipps:)

Velkommen til fjells!


Kommentarer

Du må logge inn for å poste i veggen.